Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Legend Spirit →

Legend Spirit Cologne - 6.7 oz.

Legend Spirit Cologne - 6.7 oz.

$129.99$134.00

−3%

You save $4.01$0.65/ml

Size
200 ml($0.65/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Bold, fresh, and effortlessly modern, Mont Blanc Legend Spirit Cologne is a fragrance that embodies adventure and confidence. Designed for the man who embraces life with passion, Legend Spirit Cologne opens with an invigorating burst of grapefruit, bergamot, and pink pepper, followed by a refreshing aquatic heart of water notes, lavender, and cardamom, and grounded in a warm, woody base consisting of white musk, white woods, cashmere wood, and oakmoss. Whether for casual wear or special occasions, mont blanc Legend Spirit eau de toilette delivers a clean yet masculine scent that leaves a lasting impression. Its versatile composition makes it a go-to fragrance for year-round wear, perfect for men who want to stand out with refined elegance.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet