Daily Fragrance Scout
Libre Yves Saint Laurent by Yves Saint Laurent BODY BALM 6.6 OZ for WOMEN

Libre Yves Saint Laurent by Yves Saint Laurent BODY BALM 6.6 OZ for WOMEN

$73.49

Size
200 ml($0.37/ml)
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Rasasi Emotion

    50 ml · EDP

    $20.29$0.41/ml

    at FragranceNet

  • Armaf Tag Her Donna Di Terra

    100 ml · EDP

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

  • Hollister Feelin' Free

    100 ml · EDT

    $21.69$0.22/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove 51 Pour Femme

    75 ml · EDP

    $182.69$2.44/ml

    at FragranceNet

  • Magic Oud In Sandal Wood

    100 ml · EDP

    $21.69$0.22/ml

    at FragranceNet

  • Philipp Plein The Kull

    125 ml · EDP

    $144.19$1.15/ml

    at FragranceNet

  • Hamidi Celestial Wood

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

    $9.00 cheaper than the next best store

  • Chanel Cristalle

    100 ml · EDT

    $191.09$1.91/ml

    at FragranceNet