Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Libre Yves Saint Laurent →

Libre Yves Saint Laurent by Yves Saint Laurent EAU DE PARFUM SPRAY VIAL for WOMEN

Libre Yves Saint Laurent by Yves Saint Laurent EAU DE PARFUM SPRAY VIAL for WOMEN

$6.99

Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Decant
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Kenzo Homme

    110 ml · EDT

    $59.49$0.54/ml

    at FragranceNet

  • Victorinox Swiss Army Forget Me Not

    100 ml · EDT

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet

  • Memo Sicilian Leather

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Women' Secret 'secret Intimate Daydream

    100 ml · EDP

    $20.29$0.20/ml

    at FragranceNet

  • Giardino Benessere Hashabis

    100 ml · EDP

    $103.59$1.04/ml

    at FragranceNet

  • Agatho Adone

    100 ml · Parfum

    $233.79$2.34/ml

    at FragranceNet

  • Sonia Rykiel Man

    125 ml · EDT · Tester

    $18.19$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Memo Lalibela

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet