Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Light Blue Eau Intense →

Light Blue Eau Intense EDP - Retail Bottle - 50 ml

Light Blue Eau Intense EDP - Retail Bottle - 50 ml

$49.00$125.00

−61%

You save $76.00$0.98/ml

Size
50 ml($0.98/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at MicroPerfumes ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the MicroPerfumes Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Related deals

  • Jean Paul Gaultier Le Beau

    75 ml · EDT

    $68.00$135.00$0.91/ml

    at MicroPerfumes

    $15.29 cheaper than the next best store

  • Jimmy Choo Intense

    100 ml · EDT

    $54.00$118.00$0.54/ml

    at MicroPerfumes

  • Burberry Brit

    30 ml · EDT

    $24.00$69.00$0.80/ml

    at MicroPerfumes

  • Dolce & Gabbana Light Blue

    50 ml · EDT

    $40.00$116.00$0.80/ml

    at MicroPerfumes

  • Burberry Weekend Perfume

    50 ml · EDP

    $25.00$81.00$0.50/ml

    at MicroPerfumes

  • Maison Margiela Replica Jazz Club

    30 ml · EDT

    $59.00$120.00$1.97/ml

    at MicroPerfumes

  • Coach For Men

    60 ml · EDT

    $35.00$80.00$0.58/ml

    at MicroPerfumes

    $9.09 cheaper than the next best store

  • K EDP - Retail Bottle

    100 ml · EDP

    $59.00$139.00$0.59/ml

    at MicroPerfumes