Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Le →

Lolita Lempicka Le Parfum by Lolita Lempicka EAU DE PARFUM SPRAY VIAL for WOMEN

Lolita Lempicka Le Parfum by Lolita Lempicka EAU DE PARFUM SPRAY VIAL for WOMEN

$2.79

Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Decant
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Xerjoff Casamorati

    100 ml · EDP

    $174.29$1.74/ml

    at FragranceNet

  • Azzaro Wanted

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet

    $31.46 cheaper than the next best store

  • Paco Rabanne Pure Xs

    50 ml · EDP

    $51.79$1.04/ml

    at FragranceNet

  • Mauboussin Pour Lui In Black

    20 ml · EDP · Mini

    $7.69$0.38/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier Elixir

    75 ml · Parfum

    $107.09$1.43/ml

    at FragranceNet

  • Azzaro The Most Wanted

    EDP · Decant

    $7.69

    at FragranceNet