Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Passion Rose →

Lorenzo Pazzaglia - Passion Rose - 50ml Tester With Cap

Lorenzo Pazzaglia - Passion Rose - 50ml Tester With Cap

$129.00

Tracked low
Size
50 ml($2.58/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
20 minutes ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at Olfactory Factory LLC ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Olfactory Factory LLC Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Jul 25, 2026 and Aug 4, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$129.00$99.00AVG $99.00Jul 25, 2026Aug 4, 2026
Jul 25, 2026 $99.00Aug 4, 2026 $129.00rose $30.00 (30.3%)

Range over this window: $99.00 to $129.00. Averaging $99.00, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Miu Miu L’eau Bleue

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Yardley London English Lavender

    125 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Miu Miu L’eau Rosee

    100 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Bvlgari Omnia Pink Sapphire

    65 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Taylor Swift Wonderstruck

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Eau De Parfum

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • Christian Audigier Ed Hardy

    100 ml · EDP · Tester

    $34.99$75.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lanvin Arpege

    100 ml · EDP · Tester

    $29.99$90.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet