Milton-Lloyd President
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Love Dance →

$5.00
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Love Dance is an eau de parfum for women that is part of our special selection of unique aromas. It is a very interesting feminine fragrance with fruity notes and woody undertones. The coconut lends it a very tropical and fresh summery aroma that is cool and refreshing. The fruity aromas give it a very peppy feel. SCENT Top Notes: Lime, Coconut, Peach Middle Notes: Banana, Pineapple Base notes: Guaiac wood, Sandalwood, Amber, Cedar
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$42.99$95.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet