Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Loves Fresh Lemon MIST →

Loves Fresh Lemon by Dana COLOGNE MIST 1.5 OZ for WOMEN

Loves Fresh Lemon by Dana COLOGNE MIST 1.5 OZ for WOMEN

$19.59

Tracked low
Size
45 ml($0.44/ml)
Concentration
Eau de Cologne
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
36 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Dana in 1970, Loves Fresh Lemon by Dana for WOMEN posesses a blend of: an uplifting scent of fresh lemon. It is recommended for casual wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • RDZ Parfums Wooder Ice

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cereza

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Kaseer

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Calvin Klein Escape

    50 ml · EDT

    $22.39$0.45/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Glamorous Bouquet

    100 ml · EDP

    $17.49$0.17/ml

    at FragranceNet

  • Robert Piguet Casbah De Robert Piguet

    100 ml · EDP

    $159.59$1.60/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Aya

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Pour Homme

    50 ml · EDT

    $53.89$1.08/ml

    at FragranceNet