Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Magnolia →

$119.99$145.00
You save $25.01$2.40/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Magnolia is inspired in the mayfly flower that can be smelled in the elegant villas located in Como Lake (north of Italy). A partum to that elegant people who don’t need to capture attention. After the fresh, green and fruity top notes, Magnolia, with a jasmine and a nard accent, ascends softly and lightly to evolucionate into a woody base that envelopes it. SCENT Top Notes:Lemon, green notes, bergamot Middle Notes:Magnolia, jasmine, rose, nard Base Notes:Sandalwood, vetiver, patchouli, vanilla
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$85.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet