Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Malibu Playboy →

Malibu Playboy Cologne - 3.4 oz.

Malibu Playboy Cologne - 3.4 oz.

$24.99$35.00

−29%Tracked low

You save $10.01$0.25/ml

Size
100 ml($0.25/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
36 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Malibu Playboy was launched by the design house of Coty in the year 2008. Energy of the composition vibrates in the air from the very beginning with a lively composition of lemon, apple, mint, green leaves, lemon verbena and neroli. A heart adds jasmine, iris, lemon, coriander and cedar, while a finish is composed of musk, tonka, sandalwood and cashmere, which create a sense of vitality and sensua

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low