Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Daisy Eau So Intense →

Marc Jacobs Daisy Eau So Intense by Marc Jacobs EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

Marc Jacobs Daisy Eau So Intense by Marc Jacobs EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

$66.49

Size
45 ml($1.48/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
4 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Myrurgia Yacht Man Suave

    100 ml · EDT

    $6.99$0.07/ml

    at FragranceNet

  • Akro Night

    100 ml · EDP

    $102.89$1.03/ml

    at FragranceNet

  • Yves Saint Laurent Y Intense

    100 ml · EDP

    $139.99$1.40/ml

    at FragranceNet

  • Mancera Of The Wild

    118 ml · EDP

    $87.49$0.74/ml

    at FragranceNet

  • Jimmy Choo Man Ice

    200 ml · EDT

    $52.49$0.26/ml

    at FragranceNet

    $35.46 cheaper than the next best store

  • Juliette Has A Gun Lust For Sun

    100 ml · EDP

    $94.49$0.94/ml

    at FragranceNet