Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Marco Serussi →

Marco Serussi Cologne - 3.4 oz.

Marco Serussi Cologne - 3.4 oz.

$19.99

Size
100 ml($0.20/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
28 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Marco Serussi The Man is an eau de toilette for men that is part of our exclusive fragrance selections. It is a masculine fragrance that has intense woody notes with fresh citrusy undertones. This fragrance is available exclusively and solely with Fragrance Outlet. The woody notes give this fragrance a warm aroma, while the citruses add a hint of freshness. SCENT Top Notes: Grapefruit, Lemon Middle Notes: Balsam Fir, Tonka Bean, Vetiver Base Notes: Labdanum, Musk, Patchouli, Amber

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet