Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for Minajesty →

$49.99$59.50
You save $9.51$0.50/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the Nicki Minaj design house in 2013, the Minajesty is all about the glam! The lively floral and fruity notes are balanced by sultry musky notes, embodying the star̻s persona in many ways. The Minajesty is perfect for everyday casual situations when you need a spritz of confidence or glam to turn your day around. SCENT Top notes of lemon, peach and red berries Middle notes of frangipani, orchid and magnolia Base notes of vanilla, musk and tonka
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
tracked low