Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Miss Dior →

Miss Dior by Christian Dior EAU DE PARFUM SPRAY 1 OZ for WOMEN

Miss Dior by Christian Dior EAU DE PARFUM SPRAY 1 OZ for WOMEN

$127.39

At typical
Size
30 ml($4.25/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
8 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Christian Dior in 1947, Miss Dior by Christian Dior for WOMEN posesses a blend of: rose, gardenia, sage, and other green florals. It is recommended for daytime wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 26, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$127.39$125.29AVG $125.29Aug 11, 2026Sep 26, 2026
Aug 11, 2026 $125.29Sep 26, 2026 $127.39rose $2.10 (1.7%)

Range over this window: $125.29 to $127.39. Averaging $125.29, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Joop! Thrill

    100 ml · EDP

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Vanilla Woods

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Hugo by Hugo Boss EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

    45 ml · EDP

    $50.39$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Taylor Swift Wonderstruck Enchanted Taylor Swift

    15 ml · EDP

    $121.79$8.12/ml

    at FragranceNet