Gucci Flora Gorgeous Orchid
45 ml · EDP
$97.29$2.16/ml
at FragranceNet
Compare all prices for Miss Dior →

$129.49
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the design house of Christian Dior in 1947, Miss Dior by Christian Dior for WOMEN posesses a blend of: rose, gardenia, sage, and other green florals. It is recommended for daytime wear.
Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.
45 ml · EDP
$97.29$2.16/ml
at FragranceNet
15 ml · EDP
$30.79$2.05/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$28.69$0.29/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$37.79$0.38/ml
at FragranceNet
125 ml · EDP
$144.19$1.15/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$15.39$0.15/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP · Tester
$224.69$2.25/ml
at FragranceNet