Ralph Lauren Polo
118 ml · EDT · Tester
$48.99$0.42/ml
at FragranceNet
Compare all prices for Miss Dior →

$251.99
Tracked lowOpens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the design house of Christian Dior in 1947, Miss Dior by Christian Dior for WOMEN posesses a blend of: rose, gardenia, sage, and other green florals. It is recommended for daytime wear.
Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 26 days we have tracked it.
118 ml · EDT · Tester
$48.99$0.42/ml
at FragranceNet
EDP · Decant
$10.49
at FragranceNet
15 ml · Extrait
$58.79$3.92/ml
at FragranceNet
30 ml · EDT
$21.69$0.72/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$20.29$0.20/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$86.09$0.86/ml
at FragranceNet
100 ml · EDP
$81.89$0.82/ml
at FragranceNet