Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Miss Fmj L' Eauvive →

$10.00
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Miss FMJ Leau Vive Eau De Parfum is a creation of designer brand FMJ, an acronym for Full Metal Jacket. This delicate floral fragrance is very feminine and has a lingering aura, making a little go a long way. A sweet scent with a floral bouquet at its heart, Miss FMJ leaves your skin beautifully fragrant all through the day. The perfume comes in a glass flacon encased in a trademark metal case, reminiscent of the the 'full metal jacket'.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet