Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Mondaine →

Mondaine Perfume - 3.1 oz.

Mondaine Perfume - 3.1 oz.

$39.99$110.00

−64%

You save $70.01$0.44/ml

Size
90 ml($0.44/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
32 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Mondaine Eau de Parfum by Paris Bleu, launched in 2014, is a captivating fragrance that embodies elegance and allure. This hypnotic scent opens with a luminous blend of peach and grapefruit, enhanced by a spicy touch of pink pepper. The feminine heart blossoms into a gorgeous floral bouquet, blending the sensuality of jasmine and the sweetness of rose and freesia, with the powdery scents of iris. The addictive base reveals precious amber, patchouli, tobacco and cedarwood wrapped in soft musk, creating a refined and sensual aroma. Experience the allure of Mondaine Eau de Parfum, a must-have addition to your fragrance collection.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet