Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for My Burberry →

$144.99$150.00
You save $5.01$3.22/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
The My Burberry Perfume is an elegant and sophisticated fragrance inspired by the classic Burberry trench coat and the beauty of a London garden after the rain. With its bright fruity-floral opening, rich heart, and sensual base, it captures timeless femininity and modern charm.It opens with fresh sweet pea, bergamot, mandarin orange, grapefruit, and lemon, creating a luminous and uplifting start. The heart blooms with quince, freesia, geranium, peach, green notes, gardenia, and passionfruit, adding depth and floral richness. Finally, the base of damask rose, rose, patchouli, musk, leather, and violet leaves a sensual, warm, and lasting impression.Whether you’re discovering Burburry My Burberry Eau de Parfum for the first time or returning to a favorite, the My Burberry Perfume for women is a fragrance that embodies refinement, confidence, and classic British style.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low