Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Narciso Rodriguez →

Narciso Rodriguez by Narciso Rodriguez EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

Narciso Rodriguez by Narciso Rodriguez EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

$84.69

Tracked low
Size
100 ml($0.85/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
10 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Narciso Rodriguez in 2003, Narciso Rodriguez by Narciso Rodriguez for WOMEN posesses a blend of: osmanthus, bergamot, vetiver, vanilla, patchouli It is recommended for casual wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Khadlaj Rose Couture

    100 ml · EDP

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

    $6.20 cheaper than the next best store

  • Slava Zaitsev De Soie

    100 ml · EDP

    $90.29$0.90/ml

    at FragranceNet

  • Khadlaj Hareem Al Sultan Gold

    35 ml

    $23.09$0.66/ml

    at FragranceNet

  • Forever 21 Pink Aura

    100 ml · EDP

    $13.99$0.14/ml

    at FragranceNet

  • Alustre Spectre 925-069

    50 ml · EDP

    $101.49$2.03/ml

    at FragranceNet

  • Slava Zaitsev Balade Imaginaire

    100 ml · EDP

    $71.39$0.71/ml

    at FragranceNet

  • Lolita Lempicka Le

    EDP · Decant

    $2.79

    at FragranceNet

  • Xerjoff Casamorati Casafutura

    30 ml · EDP

    $79.79$2.66/ml

    at FragranceNet