Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet

$129.99$134.00
You save $4.01$1.30/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Narciso Rodriguez is a minimalist and sensual fragrance that showcases the modern aesthetic of the design house. This woody musky fragrance from the house of the Cuban designer Narciso Rodriguez is an update on the original from 2004, but with a few minor tweaks. The new black bottle and packaging is sleek and sexy, just like the perfume. SCENT Top notes are Bulgarian rose and peony. Middle notes are musk. Base notes are vetiver and cedar.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
35 ml · EDT
$5.95$17.00$0.17/ml
at Fragrance Outlet