Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Pink Friday 2 →

Nicki Minaj Pink Friday 2 by Nicki Minaj EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

Nicki Minaj Pink Friday 2 by Nicki Minaj EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

$37.09

Tracked low
Size
100 ml($0.37/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
22 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$41.29$37.09AVG $41.29Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $41.29Sep 21, 2026 $37.09fell $4.20 (10.2%)

Range over this window: $37.09 to $41.29. Averaging $41.29, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri

    175 ml · EDT

    $121.09$0.69/ml

    at FragranceNet

  • Lomani Ab Spirit Millionaire Oud Collection

    200 ml · Parfum

    $41.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Morph Oud Mafia

    100 ml · EDP

    $135.09$1.35/ml

    at FragranceNet

  • Morph Too

    100 ml · Extrait

    $200.19$2.00/ml

    at FragranceNet

  • Morph Vision

    100 ml · EDP

    $151.19$1.51/ml

    at FragranceNet

  • Bond No 9 Bond Number One

    100 ml · EDP · Tester

    $349.29$3.49/ml

    at FragranceNet

  • Prada Luna Rossa Ocean

    100 ml · EDP

    $115.49$1.15/ml

    at FragranceNet

  • Morph Zeta

    100 ml · EDP

    $223.99$2.24/ml

    at FragranceNet