Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Only Me Passion →

Only Me Passion by Yves de Sistelle EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

Only Me Passion by Yves de Sistelle EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

$20.29

Over typical
Size
100 ml($0.20/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

3.6% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$20.29$19.59AVG $19.59Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $19.59Sep 21, 2026 $20.29rose $0.70 (3.6%)

Range over this window: $19.59 to $20.29. Averaging $19.59, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Creed Aventus Absolu

    50 ml · EDP

    $443.79$8.88/ml

    at FragranceNet

  • Aubusson Desirade My Desire

    100 ml · EDP

    $16.79$0.17/ml

    at FragranceNet

  • Vanderbilt by Gloria Vanderbilt EDT SPRAY 0.5 OZ for WOMEN

    15 ml · EDT

    $6.29$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Kim Kardashian Glam

    50 ml · EDP

    $21.69$0.43/ml

    at FragranceNet

  • Royal Copenhagen 1775 Imperial

    100 ml · EDT

    $15.39$0.15/ml

    at FragranceNet