Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Only The Brave Tattoo →

$61.99$65.00
You save $3.01$1.24/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
The Brave features leather, woody and oriental accords which are brave, determined and masculine with obvious contrasts. Only The Brave can be described as a fragrance for those men who see themselves as heroes. This is an excellent scent to wear in the evening and night time. SCENT Top Notes are mandarin orange and amalfi lemon Middle Notes are violet, coriander and Virginia cedar Base Notes are leather, benzoin, styrax, amber and French labdanum
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$29.99$69.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
30 ml · EDP
$26.99$85.00$0.90/ml
at Fragrance Outlet