Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Velvet Gold →

Orientica Velvet Gold by Orientica EAU DE PARFUM SPRAY 2.7 OZ *TESTER for UNISEX

Orientica Velvet Gold by Orientica EAU DE PARFUM SPRAY 2.7 OZ *TESTER for UNISEX

$59.49

Size
80 ml($0.74/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Viktor & Rolf Flowerbomb Ruby Orchid

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Armaf Voyage Hawaii

    100 ml · EDP

    $23.79$0.24/ml

    at FragranceNet

  • Mancera Amore Caffe

    118 ml · EDP

    $109.89$0.93/ml

    at FragranceNet

  • Burberry Her Elixir

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet

  • Mancera Black Noir

    118 ml · EDP

    $95.19$0.81/ml

    at FragranceNet

  • Mancera Intense Red Tobacco

    118 ml · EDP

    $120.39$1.02/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Isola Blu

    50 ml · Parfum

    $268.09$5.36/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Philos Rosso

    100 ml · EDP

    $13.99$0.14/ml

    at FragranceNet