Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Paris →

Paris by Yves Saint Laurent EDT SPRAY 2.5 OZ for WOMEN

Paris by Yves Saint Laurent EDT SPRAY 2.5 OZ for WOMEN

$132.99

Over typical
Size
75 ml($1.77/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
55 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

6.1% over the 26-day median we recorded for this listing.

Price history

4 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$132.99$116.19AVG $121.79Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $116.19Sep 21, 2026 $132.99rose $16.80 (14.5%)

Range over this window: $116.19 to $132.99. Averaging $121.79, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Acqua Di Parma Luce Di Rosa

    100 ml · EDP

    $161.69$1.62/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Serenity Blend

    EDP · Decant

    $13.29

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Wooder Ice

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Salvatore Ferragamo Ferragamo Sublime Leather

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Philly Blunt

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Calvin Klein Escape

    50 ml · EDT

    $22.39$0.45/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Aya

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

    $25.30 cheaper than the next best store

  • Rasasi Hawas Verde

    100 ml · EDP

    $58.09$0.58/ml

    at FragranceNet