Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for Paris →

$96.99$100.00
You save $3.01$0.78/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Yves Saint Laurent Paris is a legendary perfume that captures the elegance, passion, and femininity of a Parisian woman. Opening with a radiant burst of rose, mimosa, hyacinth, and bergamot, it quickly blooms into a rich floral heart of violet, jasmine, lily-of-the-valley, and ylang-ylang. The dry-down unveils a warm, powdery base of iris, heliotrope, sandalwood, and musk, creating a classic and sophisticated finish. Perfectly romantic and endlessly elegant, YSL Paris is more than a fragrance-it's a tribute to timeless love and style.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low