Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Blenheim Bouquet →

Penhaligon's Blenheim Bouquet by Penhaligon's EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

Penhaligon's Blenheim Bouquet by Penhaligon's EDT SPRAY 3.4 OZ for MEN

$184.79

Over typical
Size
100 ml($1.85/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
20 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

10% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

4 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 27, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$184.79$162.39AVG $165.80Aug 11, 2026Sep 27, 2026
Aug 11, 2026 $162.39Sep 27, 2026 $184.79rose $22.40 (13.8%)

Range over this window: $162.39 to $184.79. Averaging $165.80, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Vanilla Woods

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Hugo by Hugo Boss EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

    45 ml · EDP

    $50.39$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Floral Vanilla

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Vanilla

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet