Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Perfumers Choice Mojo →

Perfumers Choice Mojo Cologne - 1.7  oz.

Perfumers Choice Mojo Cologne - 1.7 oz.

$10.99$12.00

−8%

You save $1.01$0.22/ml

Size
50 ml($0.22/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

There's a genuine magnetic pull to Perfumers Choice Mojo Cologne throughout, warm and quietly, consistently commanding. Aromatic spices and Brazilian rosewood spark a rich, spiced top note that sets an immediately commanding tone. Agarwood and cardamom compose a deep, resinous centre that carries real, quiet magnetism throughout. Beneath it all, amber, sandalwood, tonka bean, and vetiver bring warm, grounded richness that carries genuine, quiet magnetism throughout. That Brazilian rosewood and agarwood pairing gives this composition genuine warmth without ever tipping into anything overly sweet, which suits a fragrance whose entire name promises quiet, magnetic persuasion rather than an obvious, loud statement. Wear this woody amber Eau de Parfum, Perfumers Choice Mojo Cologne, for cooler months and understated occasions, and let its character do the rest. Reach for Perfumers Choice Mojo Cologne again and again without ever tiring of it.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet