Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Petite Cherie →

Petite Cherie by Annick Goutal EAU DE PARFUM REFILLABLE SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

Petite Cherie by Annick Goutal EAU DE PARFUM REFILLABLE SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

$98.69

Size
50 ml($1.97/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Annick Goutal in 1998, Petite Cherie by Annick Goutal for WOMEN posesses a blend of: an outdoorsy fragrance of freshly cut grasses, with notes of peach, vanilla and musky rose. It is recommended for daytime wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Escada Joyful

    7 ml · EDP · Mini

    $10.49$1.50/ml

    at FragranceNet

  • Acca Kappa 1869

    100 ml · EDC

    $44.79$0.45/ml

    at FragranceNet

  • John Varvatos Xx Indigo

    125 ml · EDT · Tester

    $30.79$0.25/ml

    at FragranceNet

  • Jo Milano Game of Spades Rouge

    100 ml · Parfum

    $69.99$0.70/ml

    at FragranceNet

    $22.00 cheaper than the next best store

  • Boucheron Cuir De Venise

    118 ml · EDP

    $107.79$0.91/ml

    at FragranceNet

  • Moschino Toy 2 Bubble Gum

    10 ml · EDT · Mini

    $24.49$2.45/ml

    at FragranceNet

  • Armaf Magnificent Blue

    100 ml · EDP

    $25.19$0.25/ml

    at FragranceNet

  • Montale Diamond Flowers

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet