Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Pink Caviar Luxe →

Pink Caviar Luxe Perfume - 3.0 oz.

Pink Caviar Luxe Perfume - 3.0 oz.

$89.99$110.00

−18%

You save $20.01$1.00/ml

Size
90 ml($1.00/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Pink Caviar Luxe Perfume is an elegant and captivating fragrance crafted for women who appreciate refined luxury with a modern, feminine edge. Designed to feel both sophisticated and radiant, pink caviar luxe perfume for women blends fresh, floral, and softly sensual notes to create a graceful yet memorable scent experience.The fragrance opens with a luminous burst of aldehydes, bergamot, ambrette, and pear, delivering a fresh, sparkling introduction with a delicate sweetness. At its heart, pink caviar luxe eau de parfum reveals a beautifully layered floral bouquet of jasmine, violet, rose, rosemary, and orris, adding depth, elegance, and a smooth powdery touch. As the scent settles, a warm and comforting base of musk, vanilla, and moss emerges, leaving a soft, sensual trail that feels refined and effortlessly feminine.Perfect for both everyday wear and special occasions, Pink Caviar Luxe Perfume offers a harmonious balance of freshness, floral sophistication, and lasting warmth. Its versatile composition makes it an ideal signature scent for women who seek understated luxury with a modern charm.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Parfums Gres Cabotine

    100 ml · EDT

    $29.99$69.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Monique Lhuillier

    30 ml · EDP

    $26.99$85.00$0.90/ml

    at Fragrance Outlet