Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet

$92.99
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Syren Pink Caviar Pour Femme is a delightful and modern fragrance that celebrates femininity with playful sophistication. It opens with a juicy burst of raspberry and peach, creating an irresistibly sweet and fruity aura. The heart unfolds into a romantic bouquet freesia and jasmine, adding a soft floral elegance. Finally, the dry down settles into a warm and creamy base of amber and sandalwood, giving the scent a lasting and sensual trail.Perfect for women who love to express themselves with confidence and charm, Pink Caviar Perfume is a versatile and elegant signature scent.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$29.99$60.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
35 ml · EDT
$5.95$17.00$0.17/ml
at Fragrance Outlet