Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Pink Sugar →

Pink Sugar Perfume - 3.4 oz.

Pink Sugar Perfume - 3.4 oz.

$39.99$60.00

−33%

You save $20.01$0.40/ml

Size
100 ml($0.40/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Aquolina Pink Sugar is a playful and irresistibly sweet fragrance that takes you on a nostalgic journey of carefree joy. Opening with juicy top notes of raspberry, orange, bergamot, and fig leaf, it immediately grabs attention with a burst of fruity freshness. The heart is a delightful blend of cotton candy, licorice, strawberry, red berries, and lily-of-the-valley, giving it a candy-like charm. The base settles into a warm, comforting finish of caramel, vanilla, musk, tonka bean, and sandalwood. Pink Sugar Eau de toilette is perfect for anyone who loves a youthful, fun, and flirty scent with long-lasting sweetness.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet