Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Poison →

Poison Perfume - 1.0 oz.

Poison Perfume - 1.0 oz.

$89.99$93.00

−3%

You save $3.01$3.00/ml

Size
30 ml($3.00/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

If you are looking for a feminine fragrance that is fierce as opposed to light and mysterious as opposed to fun and flirty, put the Dior Poison perfume on your list. Its complex blend of scents draws you in, from the initial fruity explosion to the sweet hints of honey, floral accents and the warm, woody notes mixed with intoxicating incense. A great perfume for both everyday wear and special occasions.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet