Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Polo Blue →

Polo Blue by Ralph Lauren EDT REFILLABLE SPRAY 6.7 OZ for MEN

Polo Blue by Ralph Lauren EDT REFILLABLE SPRAY 6.7 OZ for MEN

$121.79

Size
200 ml($0.61/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Ralph Lauren in 2003, Polo Blue by Ralph Lauren for MEN posesses a blend of: melon, mandarin orange, woodsy notes, suede, musk It is recommended for evening wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri

    175 ml · EDT

    $121.09$0.69/ml

    at FragranceNet

  • Morph Vision

    100 ml · EDP

    $151.19$1.51/ml

    at FragranceNet

  • Morph Pure Soul

    100 ml · EDP

    $115.49$1.15/ml

    at FragranceNet

  • Prada Luna Rossa Ocean

    100 ml · EDP

    $115.49$1.15/ml

    at FragranceNet

  • Bond No 9 Bond Number One

    100 ml · EDP · Tester

    $349.29$3.49/ml

    at FragranceNet

  • Lancome Idole

    100 ml · EDP

    $150.49$1.50/ml

    at FragranceNet

  • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mandarino Di Sicilia

    175 ml · EDT

    $132.99$0.76/ml

    at FragranceNet

  • Bond No 9 Bond Number One

    100 ml · EDP

    $363.29$3.63/ml

    at FragranceNet