Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Polo Blue →

Polo Blue by Ralph Lauren PARFUM REFILLABLE SPRAY 4.2 OZ for MEN

Polo Blue by Ralph Lauren PARFUM REFILLABLE SPRAY 4.2 OZ for MEN

$108.49

Size
125 ml($0.87/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Ralph Lauren in 2003, Polo Blue by Ralph Lauren for MEN posesses a blend of: melon, mandarin orange, woodsy notes, suede, musk It is recommended for evening wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Maison Alhambra Jorge Di Profumo Deep Blue

    100 ml · EDP

    $18.19$0.18/ml

    at FragranceNet

  • Roberto Cavalli Signature

    50 ml · Parfum

    $24.49$0.49/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Maitre De Blue Cologne

    100 ml · EDP

    $12.59$0.13/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Reyna Pour Femme

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra La Voie

    100 ml · EDP

    $21.69$0.22/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Flora Gorgeous Magnolia

    100 ml · EDP · Tester

    $99.39$0.99/ml

    at FragranceNet

  • Frederic Malle Heaven Can Wait

    100 ml · EDP

    $307.99$3.08/ml

    at FragranceNet

  • Guerlain Champs Elysees

    75 ml · EDT

    $97.99$1.31/ml

    at FragranceNet