Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Polo Red Rush →

Polo Red Rush Cologne - 2.5 oz.

Polo Red Rush Cologne - 2.5 oz.

$68.99$72.00

−4%

You save $3.01$0.92/ml

Size
75 ml($0.92/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
7 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Ralph Lauren Polo Red Rush is a dynamic and invigorating fragrance designed for the man who lives life in the fast lane. Bursting open with a vibrant splash of pineapple, lemon, mandarin orange, and grapefruit, it delivers a citrusy, energizing kick. The heart brings together mint, red apple, lavender, saffron, and orange blossom, adding a cool yet subtly spicy character. The scent finishes on bold base notes of musk, cedar, and coffee, leaving a trail of fresh intensity and masculinity. This Polo Red Rush Eau de Toilette is electrifying, confident, and unapologetically bold.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Rouge Royal Perfume

    30 ml · EDP

    $24.99$60.00$0.83/ml

    at Fragrance Outlet

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet