Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Pour Homme →

$119.99$124.00
You save $4.01$1.20/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Sophisticated, modern, and effortlessly stylish, Givenchy Pour Homme Cologne is a refined scent for the confident man. Blending citrus freshness with warm woody notes, Givenchy Pour Homme Men’s Cologne embodies elegance and charisma. The scent opens with a burst of zesty mandarin orange, grapefruit, coriander, and violet, layered with a hint of vetiver and lavender extract. As it develops, the heart reveals vetiver and lavender extract for a clean yet masculine touch, while cedar and labdanum provide a warm, lasting base. Perfect for day-to-night wear, Givenchy Pour Homme Cologne is the ideal signature scent for men who value class and distinction.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
35 ml · EDT
$5.95$17.00$0.17/ml
at Fragrance Outlet