Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Paradigme →

Prada Paradigme by Prada PARFUM REFILLABLE SPRAY 1.6 OZ for MEN

Prada Paradigme by Prada PARFUM REFILLABLE SPRAY 1.6 OZ for MEN

$149.79

Tracked low
Size
45 ml($3.33/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
59 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 10 days we have tracked it.

Related deals

  • Juliette Has A Gun Gentlewoman

    50 ml · EDP

    $48.99$0.98/ml

    at FragranceNet

  • Marc Jacobs Daisy Murakami Pink

    45 ml · EDP

    $111.99$2.49/ml

    at FragranceNet

  • Sapil Solid

    100 ml · EDT

    $18.19$0.18/ml

    at FragranceNet

  • Marc-Antoine Barrois Ganymede

    EDP · Decant

    $10.49

    at FragranceNet

  • Coach Pure Platinum

    100 ml · Parfum · Tester

    $83.99$0.84/ml

    at FragranceNet

  • Bharara Green Phantom

    100 ml · EDP

    $69.99$0.70/ml

    at FragranceNet

  • Marc Jacobs Daisy Murakami Green

    45 ml · EDP

    $111.99$2.49/ml

    at FragranceNet

  • Mont Blanc Legend Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $94.49$0.94/ml

    at FragranceNet