Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Paradoxe Intense →

Prada Paradoxe Intense by Prada EAU DE PARFUM SPRAY REFILLABLE 3 OZ for WOMEN

Prada Paradoxe Intense by Prada EAU DE PARFUM SPRAY REFILLABLE 3 OZ for WOMEN

$160.99

Size
90 ml($1.79/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Paco Rabanne Olympea Flora Intense

    50 ml · EDP

    $48.99$0.98/ml

    at FragranceNet

  • Zaib Rosebud

    100 ml · EDP

    $25.19$0.25/ml

    at FragranceNet

  • Matiere Premiere Neroli Oranger

    50 ml · EDP

    $206.49$4.13/ml

    at FragranceNet

  • Creed Carmina

    75 ml · EDP

    $384.99$5.13/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Fame

    80 ml · Parfum

    $119.69$1.50/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Yara Tous

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Maison Alhambra Your Touch

    100 ml · EDP

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet

  • Viktor & Rolf Spicebomb Infrared

    90 ml · EDP

    $97.99$1.09/ml

    at FragranceNet