Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for Prestige Black →

$10.00$30.00
You save $20.00$0.11/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Cuba Prestige Black Cologne is a refined and bold fragrance designed for men who appreciate sophistication, strength, and elegance. Prestige Black Cologne offers a dynamic blend of fresh, spicy, and woody notes, creating a scent that is both invigorating and masculine-perfect for those who seek a fragrance that conveys confidence and distinction.The cologne opens with an energizing blend of mint, pepper, and geranium, offering a crisp and spicy start that immediately awakens the senses. The heart of Cuba Prestige Black Eau de Toilette reveals a mix of lavender, coriander, and jasmine, adding an aromatic and floral depth that balances the freshness of the opening. Finally, the fragrance settles into a warm and sensual base of musk, oakmoss, and cedar, leaving a lasting impression of strength, refinement, and masculinity.Whether you're seeking a signature scent for everyday wear or something special for an evening event, Cuba Prestige Black Cologne for Men offers the perfect balance of freshness, warmth, and sophistication
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 7 days we have tracked it.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
tracked low