Patek Maison
3 providers
Prisme Vert
EDP · Unisex
$3.99$3.99/ml
$99.97$1.11/ml
best of 3 providers at 90 ml

Lowest live price · 90 ml ·
Affiliate link. We may earn a commission
As of Oct 1, 2026: the cheapest full bottle of Patek Maison Prisme Vert Intense is $189.99 for 90 ml at Fragrance Outlet ($2.11/ml, read 2 hours ago), compared across 2 retailers.
The 90 ml ranges from $189.99 at Fragrance Outlet to $219.79 at FragranceNet, a $29.80 spread, 14% of the higher price, across 2 sellers.
The lowest we have recorded for the 90 ml in 51 days of tracking is $189.99 on Sep 28; which is where it sits now.
90 ml · 2 providers
across 2 providers at 90 ml
at 90 ml
full bottle, off list price
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.
| Size | Fragrance Outlet | FragranceNet | Average |
|---|---|---|---|
| 90 mlbest $2.11/ml | $189.99best−25%read Oct 1, 2026, 02:48 UTC | $219.79tracked lowread Oct 1, 2026, 04:33 UTC | $204.89across 2 providers |
We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Sep 30, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.
Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.
Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.
3 days in this window had no observation and are drawn as gaps, not guessed.
Other Patek Maison fragrances we price across providers.
Patek Maison
3 providers
EDP · Unisex
$3.99$3.99/ml
$99.97$1.11/ml
best of 3 providers at 90 ml
Patek Maison
2 providers
EDP · Unisex
$3.99$3.99/ml
$99.97$1.11/ml
best of 2 providers at 90 ml
Patek Maison
2 providers
EDP · Unisex
$199.95$2.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
Patek Maison
2 providers
EDP · Unisex
$199.95$2.00/ml
best of 2 providers at 100 ml
Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.