Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Private Collection Black Storm →

Private Collection Black Storm Cologne - 3.3 oz.

Private Collection Black Storm Cologne - 3.3 oz.

$99.99$120.00

−17%

You save $20.01$1.00/ml

Size
100 ml($1.00/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Black Storm by Lomani is a bold Oriental Woody fragrance for men, launched in 2020 and crafted by perfumer Sébastien Martin. This captivating scent opens with a fresh and spicy blend of bergamot, pink pepper, and lemon, creating an energizing first impression. The heart features a unique fusion of yellow fruits, apple, and rosemary, adding a touch of sweetness and herbal depth. As it dries down, the fragrance reveals a rich and masculine base of moss, musk, patchouli, ambroxan, leather, and oud, delivering warmth and intensity. Perfect for those who appreciate sophisticated and long-lasting scents, Black Storm Cologne embodies power and refinement.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet