Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Rohit Noir →

Rohit Noir Eau de Parfum Spray 100ml (3.4 oz) by Bharara

Rohit Noir Eau de Parfum Spray 100ml (3.4 oz) by Bharara

$129.99

Tracked low
Size
100 ml($1.30/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
43 minutes ago
Get this deal at Intense Oud ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Intense Oud Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Kilian Black Phantom

    30 ml · EDP

    $179.99$290.00$6.00/ml

    at Venba Fragrance

    last read 14 days ago; price may have changed

  • Chanel No 5 L'eau

    100 ml · EDT · Tester

    $119.99$185.00$1.20/ml

    at Venba Fragrance

    last read 14 days ago; price may have changed

  • Armaf AUCTION Club de Nuit Intense Overdose by Velvet Pouch

    105 ml · EDP

    Sold out

    at Intense Oud

  • Ard Al Zaafaran AUCTION Sawsan by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    Sold out

    at Intense Oud

  • Maison Alhambra IT

    100 ml · EDP

    $36.99$0.37/ml

    at Intense Oud

  • Asdaaf Ameerat Al Arab Sugar Crown by Lattafa

    100 ml · EDP

    $34.99$0.35/ml

    at Intense Oud

  • Maison Alhambra Last Night in Miami

    100 ml · EDP

    $36.99$0.37/ml

    at Intense Oud

  • AZHA AUCTION Bariq For Her by Velvet Pouch

    100 ml · EDP

    Sold out

    at Intense Oud