Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Aoud Extraordinaire →

Roja Aoud Extraordinaire by Roja Dove PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for UNISEX

Roja Aoud Extraordinaire by Roja Dove PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for UNISEX

$244.29

Tracked low
Size
50 ml($4.89/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
Tester
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Nicole Miller Cologne

    125 ml · EDT · Tester

    $22.99$85.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

  • Christian Audigier Ed Hardy

    100 ml · EDP · Tester

    $34.99$75.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Vera Wang Glam Princess Perfume

    100 ml · EDT · Tester

    $34.99$82.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lanvin Arpege

    100 ml · EDP · Tester

    $29.99$90.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • MS Blue Cologne

    90 ml · EDT · Tester

    $35.00$105.00$0.39/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Incanto Charms

    100 ml · EDT · Tester

    $44.99$80.00$0.45/ml

    at Fragrance Outlet

  • Aquolina Pink Sugar

    100 ml · EDT · Tester

    $34.99$60.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Jesus del Pozo Halloween Blue Drop

    100 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics