Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Apex →

Roja Apex by Roja Dove PARFUM SPRAY 1.7 OZ for MEN

Roja Apex by Roja Dove PARFUM SPRAY 1.7 OZ for MEN

$265.99

Size
50 ml($5.32/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Orientica Royal Bleu

    80 ml · EDP

    $77.69$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Orientica Xo Xclusif Oud Classic

    60 ml · Extrait

    $62.99$1.05/ml

    at FragranceNet

  • Ojar Wasp Waist

    15 ml · EDP

    $65.79$4.39/ml

    at FragranceNet

  • Floris Bergamotto Di Positano

    10 ml · EDP · Mini

    $22.39$2.24/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Hayaati

    100 ml · EDP

    $18.89$0.19/ml

    at FragranceNet

  • Lattafa Pride Eternal Oud

    100 ml · EDP

    $30.79$0.31/ml

    at FragranceNet

  • Ojar Wasp Waist

    20 ml · Oil

    $139.99$7.00/ml

    at FragranceNet

  • Mont Blanc Legend

    200 ml · EDT

    $69.99$0.35/ml

    at FragranceNet

    $28.96 cheaper than the next best store