Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Elysium Noir Pour Homme →

Roja Elysium Noir Pour Homme by Roja Dove PARFUM SPRAY MINI 0.34 OZ for MEN

Roja Elysium Noir Pour Homme by Roja Dove PARFUM SPRAY MINI 0.34 OZ for MEN

$51.79

At typical
Size
10 ml($5.18/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
Mini
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 26 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 15, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$51.79$50.39AVG $50.39Aug 11, 2026Sep 15, 2026
Aug 11, 2026 $50.39Sep 15, 2026 $51.79rose $1.40 (2.8%)

Range over this window: $50.39 to $51.79. Averaging $50.39, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Ralph Lauren Polo

    118 ml · EDT · Tester

    $48.99$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Marc-Antoine Barrois Ganymede

    EDP · Decant

    $10.49

    at FragranceNet

  • Nishane Hundred Silent Ways

    15 ml · Extrait

    $58.79$3.92/ml

    at FragranceNet

  • Cacharel Anais Anais L'original

    30 ml · EDT

    $21.69$0.72/ml

    at FragranceNet

  • Derek Lam 10 Crosby 2 Am Kiss

    100 ml · EDP

    $20.29$0.20/ml

    at FragranceNet

  • Montale Chypre Fruite

    100 ml · EDP

    $86.09$0.86/ml

    at FragranceNet