Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Nuwa →

Roja Nuwa by Roja Dove EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Roja Nuwa by Roja Dove EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$286.99

At typical
Size
100 ml($2.87/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
27 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 7 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Sep 25, 2026 and Sep 28, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$286.99$276.49AVG $276.49Sep 25, 2026Sep 28, 2026
Sep 25, 2026 $276.49Sep 28, 2026 $286.99rose $10.50 (3.8%)

Range over this window: $276.49 to $286.99. Averaging $276.49, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Floral Vanilla

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Wild Child

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $108.49$1.08/ml

    at FragranceNet

    $38.46 cheaper than the next best store

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Vanilla Woods

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet