Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Romance Elixir →

Romance Elixir by Ralph Lauren EAU DE PARFUM SPRAY 2.4 OZ for WOMEN

Romance Elixir by Ralph Lauren EAU DE PARFUM SPRAY 2.4 OZ for WOMEN

$98.69

Tracked low
Size
70 ml($1.41/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Oct 1, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$104.99$98.69AVG $104.99Aug 11, 2026Oct 1, 2026
Aug 11, 2026 $104.99Oct 1, 2026 $98.69fell $6.30 (6%)

Range over this window: $98.69 to $104.99. Averaging $104.99, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Taylor Swift Wonderstruck Enchanted Taylor Swift

    15 ml · EDP

    $121.79$8.12/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Kim Kardashian Glam

    50 ml · EDP

    $21.69$0.43/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Rush

    45 ml · EDT

    $43.39$0.96/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet