Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Une Escale Dans Les Calanques →

Rose Et Marius Une Escale Dans Les Calanques by Rose Et Marius EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Rose Et Marius Une Escale Dans Les Calanques by Rose Et Marius EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$160.29

Over typical
Size
100 ml($1.60/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

3.6% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

5 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 26, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$160.29$143.49AVG $149.90Aug 11, 2026Sep 26, 2026
Aug 11, 2026 $143.49Sep 26, 2026 $160.29rose $16.80 (11.7%)

Range over this window: $143.49 to $160.29. Averaging $149.90, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Jacques Bogart One Man Show

    30 ml · EDT

    $6.99$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Hugo by Hugo Boss EAU DE PARFUM SPRAY 1.6 OZ for WOMEN

    45 ml · EDP

    $50.39$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Vanilla

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet